Ta gjerne kontakt med en av våre dyktige medarbeidere.

Christiania Rørleggerbedrift AS

Lars Marienborg

Styreleder / Prosjektleder

lars.marienborg@crb.no
(+47) 97 48 47 47

Christiania Rørleggerbedrift AS

Rune Johannesen

Daglig leder / Prosjektleder

rune.johannesen@crb.no
(+47) 97 46 70 01

Christiania Rørleggerbedrift AS

Christian Jensen

Daglig leder, avd. Energi

cj@crb.no
(+47) 90 61 42 05

Christiania Rørleggerbedrift AS

Vidar Skagestad

Daglig leder, Avd. Vest

vidar.skagestad@crb.no
(+47) 91 71 49 16

Christiania Rørleggerbedrift AS

Espen Engebretsen

Prosjektleder/ kontaktperson privatmarked

espen.engebretsen@crb.no
(+47) 98 61 96 26

Christiania Rørleggerbedrift AS

Ole Ensrud

Prosjektleder

ole.ensrud@crb.no
(+47) 92 61 93 00

Christiania Rørleggerbedrift AS

Esben Isnæs

Prosjektleder

esben@crb.no
(+47) 99 41 01 50